نرده شیشه ای کرج

نرده شیشه ای
5
(1)

یکی از بهترین انواع نرده ، نرده شیشه ای است که در سالهای گذشته توانسته نظر مشتریان را جلب نماید. نصب و راه اندازی این نرده ها کار بسیار تخصص است و پیشنهاد می شود تنها با مراکز معتر و حرفه ای همکاری کنید. گروه صنعتی راد متخصص در نصب نرده شیشه ای کرج و حفاظ شیشه ای بالکن کرج است و و راه اندازی این  آماده ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب در کرج است.

 

مزایای نرده شیشه ای

ایجاد امنیت راه پله ها

نرده راه پله موجب تامین امنیت ساختمان و اهالی آن می شود و از الزامات هر ساختمان است. علاوه بر این نرده می تواند موجب زیبایی راه پله ها و محل زندگی نیز شود که برای زیبایی بیشتر معمولا از نوع نرده شیشه ای آن استفاده می شود. این نرده ها در جهت حفظ امنیت کودکان و سالمندان ، حفظ امنیت وسایل در هنگام جابه جایی مورد استفاده قرار می گیرد.

زیبایی راه پله ها

امروزه نرده شیشه ای به دلیل زیبایی و ظرافت مورد توجه قرار گرفته است و یکی از عوامل مهم در زیبایی ساختمان ها به شمار می آید. این نرده ها بسیار شیک و تزیینی است و به راحتی قابل شستشو و نظافت هستند.

ترکیب شیشه و استیل ترکیب بی نظیری را ایجاد می کند . این مواد دچار خوردگی نمی شوند  و  بهترین مواد برای مصارف خانگی هستند، چون به راحتی تمیز می شوند. ساختمان شما پس از نصب نرده کشی استیل و شیشه، جلوه ی بهتری پیدا می کند.

 

ویژگی های نرده شیشه ای

معمولا نرده های فلزی نسبت به رطوبت مقاومت بالایی ندارند و این گونه نرده ها در برابر ضربه می توانند آسیب پذیر باشند. نرده شیشه ای علاوه بر زیبایی بی نظیر ، امکان عبور نور را هم فراهم کرده است .  از نرده شیشه ای می توان در مناطق شرجی، گرمسیر، خشک و سرد و در دماهای مختلف استفاده نمود و اطمینان داشت که این گونه نرده با تغییر رنگ روبرو نمی شود. ضد آب، ضد خش و ضد زنگ زدگی از ویژگی های دیگر این نرده است .

شستشو راحت و از بین بردن لک های احتمالی به سادگی باعث شده نرده شیشه ای بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

 

گروه صنعتی راد تولید کننده نرده شیشه ای در کرج (نرده شیشه ای کرج) با بهترین کیفیت و گارانتی بی نظیر در خدمت شما عزیزان استان البرز و کرج است.

 

 

نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

    ارسال نظر

    Your email address will not be published. Required fields are marked*