نرده شیشه ای

فروش و نصب نرده شیشه ای

تیم حرفه ای

تیم حرفه ای

استفاده از کارشناسان حرفه ای ، متخصص و متعهد با بهره گیری از تکنولوژی روز در تولید و نصب تجهیزات
همکاری با ما

همکاری با ما

همکاران دلسوز و متعهد ما آماده همکاری و ارتباط با مراکز تجاری ، ساختمان های مسکونی و مراکز اداری
رضایت مشتریان

رضایت مشتریان

ما توانسته ایم رضایت کامل تمام مشتریان خود را جلب کنیم و این گواه از مشتری مداری ما می باشد
نرده شیشه ای

خدمات ما :

نرده شیشه ای ، هندریل ، جان پناه شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، کابین دوش پارتیشن ، پارتیشن حمام ، پمل دوش ، شیشه سکوریت ، پله معلق ، پله دوبلکس ، پله شیشه ای ، اسلاید ، نرده روف گاردن ، نرده لوکس ، اسپیگات ، نرده فیکس پوینت ، شیشه لمینت ، اکسپوز ، نرده نصب از بغل ، بالکن شیشه ای ، چنل آلومینیومی ، یراق نرده شیشه ای ، نرده شیشه ای گرد ، نرده شیشه ای خم ، نرده شیشه ای دور استخر ، شیشه تاشو تراس ، نرده کرکره ای ، نرده دفنی

 

نرده شیشه ای نوع جدیدی از نرده های محافظ در کنار راه پله هاست که در ضخامت های مختلف استفاده می شود. ضخامت های قابل اجرا 10mm، 12 mm، 16 mm، 20 mm است.

در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی یکی از آیتم هایی که در دکوراسیون داخلی و خارجی بنا بسیار پرکاربرد است؛ شیشه است. شیشه سطحی شفاف و صیقلی است که نور را از خودش عبور می دهد و ظاهری مدرن و شیک به وجود می آورد. معمولا کاربرد شیشه در ساختمان سازی، پیش از این در پنجره ها بود اما امروزه کاربرد شیشه به نرده های راه پله و بالکن نیز گسترش پیدا کرده و می توان از شیشه برای نرده راه پله و بالکن علاوه بر محافظت و حفاظ در برابر پرتگاه، ظاهری شیک و لاکچری پدید آورد.

 

انواع شیشه ی قابل استفاده در نرده شیشه ای نوع اسکریت یا لمینت است که باتوجه به محل قرار گیری، کاربرد یا روش و سیستم اجرا، ضخامت مورنیاز، ارتفاع پنل های شیشه ای، یکی از این دو مدل انتخاب و اجرا می گردد.

انواع سیستم های مهار پنل شیشه ای عبارت انداز:

نرده شیشه ای با سیستم فیکس پوینت

نرده شیشه ای با سیستم اسپیگات

نرده شیشه ای با پایه عمودی و بست

نرده شیشه ای اسپایدری

نرده شیشه ای با سیستم یوچنل

 

کاربرد نرده شیشه ای

این نوع حفاظ کاربردهای گسترده ای در ساختمان سازی دارد که آنها عبارت انداز:

نرده شیشه ای پله ها

پله های داخلی و خارجی ساختمان ها نیاز به حفاظ و دستگیره ای دارند تا محافظی برای انسان در زمان عبور و مرور از پله ها باشد. نرده های شیشه ای نسل جدیدی از نرده ها هستند که ایمنی، زیبایی و کارایی بالای و کاربرد گسترده و تنوع بالای آن منجر شده تا با استقبال زیادی مواجه شود.

تنوع در روش های اجرای این نرده آن را مناسب برای هر نوع راه پله ای گردانده است.

یکی از چالش های مهم در رابطه با نرده های راه پله ایمنی و حفاظت آن است. کیفیت متریال به کار رفته در نرده های شیشه ای و استانداردهای لازمه آن را به نرده ای مستحکم و بادوام تبدیل کرده است.

 

نرده شیشه ای پله ها

 

حفاظ شیشه ای

شیشه های نشکن و ضخیم به عنوان حفاظ امروز بسیار موردتوجه معماران و طراحان داخلی است زیرا علاوه بر محافظت عالی و فوق العاده، به دلیل عبور نور و افزایش چشم انداز و ویوی ساختمان ظاهری شیک و مدرن پدید می آورد.

 

حفاظ بالکن

بلکن محیطی مسقف و رو باز به فضای خارجی ساختمان است که هوا در آن عبور دارد. بالکن می تواند از یک سمت، دو یا سه سمت باز باشد از این رو نیاز به حافظ و نرده در برابر پرتگاه باشد. حفاظ شیشه ای برای بالکن به صورت یکدست و بدون درز محافظتی مطمئن پدید می آورد و این برای ساکنین و به خصوص کودکان که از درز های کوچک قابلیت عبور دارند مناسب است.

شیشه های ضدضربه و نشکن در مدل های شفاف، مات، سفید و یا حتی مشکی قابل نصب در این محیط می باشد.

حفاظ شیشه ای

حفاظ تراس

تفاوت تراس و بالکن در سقف آن است. سقف بالکن ها پوشیده است اما سقف تراس غیرپوشیده و باز است که معمولا نمایی به سمت بیرون و حیاط ساختمان دارد. تراس نیز همانند بالکن می تواند از یک تا سه جهت باز باشد و برای تامین امنیت و حفاظت نیاز به حفاظ و نرده داشته باشد. نرده شیشه ای ضدضربه و نشکن از بهترین متریال گزینه ای عالی برای ایجاد حفاظ در این محیط هاست چرا که علاوه بر زیبایی، نور بیشتری را از خود عبور می دهند و بدون هیچگونه درز و شکافی برای کودکان بهترین انتخاب است.

 

نرده شیشه ای

نرده استیل

 

نرده استیل

 

نرده استیل

نرده استیل

 

پانوشت : نرده شیشه ایحفاظ شیشه ای بالکننرده شیشه اینرده استیل

نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.