قیمت هر متر نرده استیل

5
(1)

 

نرده استیل یکی از تجهیزات کارآمد در صنعت ساختمان سازی است که به عنوان حفاظ در راه پله ها استفاده می شود. میله های از این جنس همچنین به عنوان محافظی برای بالکن و تراس ساختمان ها کاربرد دارد. نرده ها و میله های از جنس استیل علاوه بر زیبایی و ظاهری شیک و لاکچری، در برابر تغیرات آب و هوایی از قبیل گرما، سرما و رطوبت عایق است و این یک ویژگی عالی برای محافظ بالکن ها بشمار می رود.

بالکن و تراس به دلیل اینکه در محیط خارج از منزل بکار می روند در برابر تغیرات دمایی بسیاری قرار می گیرند و در صورتی که از متریال خوب استفاده نشده باشد؛ منجر به تغیر رنگ می شوند. اما میله های استیل به هیچ عنوان تغیر رنگ نخواهند داد و در برابر حرارت بالا مقاوم می باشند.

این نرده ها علاوه بر خاصیت ضدزنگ و تغیر رنگ، یک خصوصیت عالی دیگر دارند و آن هم قابلیت شکل پذیری است؛ این خصوصیت منجر میشود تا بتوان در اشکال و اندازه های مختلفی نرده ی استیل تولید کرد.

نرده های از جنس آلیاژ استیل معمولا برای استفاده در نرده پله ها و حفاظ بالکن ها کاربرد دارد. استفاده از این نرده نه تنها برای زیبایی بلکه برای حفاظت و امنیت افراد در زمان عبود و مرور در این محل ها بکار گرفته می شود.

 

 

قیمت نرده استیل

نرده استیل با توجه به نوع کاربرد و تنوع آن در بازار دو مدل 201 و 304 وجود دارد که از نظر جنس و آلیاژ متفاوت اند. این تفاوت شامل میزان مقاومت، ضخامت و درجه بندی کیفی نیز می شود.

چه نکاتی در تعیین قیمت موثر است؟

  • قیمت باتوجه به کیفیت استیل و همچنین تعداد گاردهای حفاظتی نرده و تعداد استیل ها متغیر است.
  • نوع استیل و ضد زنگ بودن در قیمت موثر است.
  • رنگ نیز می تواند بر قیمت نرده ها تاثیر بگذارد.
  • استفاده از بست پایه ثابت و فریم، پوینت و … نیز قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

قیمت نرده استیل در بازار یک نرخ ثابت و معین است از این رو فروشگاه ها نمی توانند قیمت ها را دستکاری کنند. در واقع آن چیزی که عامل تنوع قیمت می شود کیفیت جنس و درجه بندی آن از نظر کیفی است. از آنجایی که آلیاژ استیل قیمت بالایی دارد تغیر دهمی در ضخامت نیز باعث افت قیمت به خصوص در متراژ های بالا می شود.

 

قیمت نرده استیل های مورد نیاز در راه پله در مقایسه با مورد استفاده در بالکن متفاوت است و دلیل آن ارتفاع بیشتر بالکن و همچنین محافظت موردنیاز در بالکن است. استیل 201 ضخامت کمتر و مناسب راه پله هاست و مدل 304 ضخامت بیشتری در اختیار سازنده قرار می دهد و برای بالکن و تراس انتخاب مناسبتری است.  201 قیمت ارزانتری در مقایسه با 304 دارد.

تنوع در رنگ، مدل و جنس استیل ها زیاد است و مسلما این تنوع در اجناس رنج قیمت گسترده ای را به دنبال دارد که هر فرد متناسب با نوع کاربری و میزان بودجه می تواند آنها را خریداری کند.

قیمت نرده استیل براساس واحد متر محاسبه می گردد.

 

قیمت نرده استیل 304

نرده استیل 304 محصولی باکیفیت فوق العاده است که در شرایط مختلف آب و هوایی بالاترین سطح مقاومت و استحکام را ارائه می نماید. تغیرات دمایی در اثر تغیر فصول باعث ضدزدگی، بروز خش، کدر شدن و کاهش شفافیت نمی شود؛ از این رو برای فضاهای خارجی مناسب است و برای فضاهای داخلی و اقلیم های خشک نیاز به هزینه های اضافی نیست و می توان از استیل 201 که در ظاهر و زیبایی کاملا مشابه 304 است؛ استفاده کرد.

در ساختار این نرده از نیکل 8 درصدی با مقاومت بالا بکار رفته که منجر به مقاومت بالای این محصول شده است.

تمام ویژگی های فوق به علاوه ی طول عمر بالا در این محصول منجر شده است تا قیمت گرانتری در مقایسه با مدل 201 داشته باشد.

 

 

 

برای بدست آوردن قیمت دلیل نرده های استیل ابتدا نیاز به متراژ، نوع استیل، تعداد لوله ها و ارتفاع است تا قیمت به طور دلیل برآورد گردد. بنابراین با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید مشاوران ما در خدمت شما هستند.

 

 

پانوشت : نرده شیشه ایحفاظ شیشه ای بالکننرده شیشه ایحفاظ استیلنرده استیل

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

    ارسال نظر

    Your email address will not be published. Required fields are marked*